به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات قدر ولایت سه کتاب جدید چاپ اوّل برای گروه سنّی نوجوانان، منتشر و روانه بازار نشر کرد.

کتاب «چراغ هدایت» شامل دو داستان «چراغ هدایت» و «گذر لوطی صالح» است که توسط آقای بغلانی  نوشته شده و کار گرافیک آن را آقای نساجی انجام داده‌اند. هر دو داستان در خصوص نقش ارادت و محبت به اهل بیت علیهم السلام بویژه سید الشهدا امام حسین می‌باشد.

این کتاب در قطع وزیری کوتاه، ۵۴ صفحه با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان عرضه شده است.

«دو لشگر» توسط مؤسسه طراحی و نوشته شده و سپس توسط خانم شیوا سلامت بازنویسی شده است. این داستان بر اساس حدیث «جنود عقل و جهل» از کتاب « اصول کافی» نوشته شده است و ضمن آن دقت در رفتار و اهتمام به انجام اعمال خوب و پرهیز از خصوصیات بد و منفی بر اساس این حدیث تأکید شده و دو کتاب مهم « اصول کافی» و « جنود عقل و جهل» امام خمینی معرفی گردیده‌اند.

اگر چه این کتاب برای نوجوانان تدوین شده اما برای جوانان و عموم قابل استفاده و دارای جذابیت است.

تنزیل حدیث و تبدیل آن به داستان برای نزدیک شدن به فهم نوجوانان و تصاویر چهار رنگ و جذاب از جمله ویژگی‌های کتاب است.

این اثر در قطع وزیری کوتاه ۳۲ صفحه با قیمت ۸۰۰۰ تومان منتشر شده است.

کتاب «نذر عجیب» شامل دو داستان « نذر عجیب» و «تو حق نداشتی» است که توسط آقای محسن بغلانی  تألیف شده و توسط آقای امیر نساجی، طراحی و گرافیک شده است. این دو داستان نیز در خصوص نقش ارادت به سید الشهداء علیه السلام در زندگی بوده و برای نوجوانان تدوین شده است.

کتاب «نذر عجیب» در قطع وزیری کوتاه، ۴۸ صفحه با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان روانه بازار نشر شده است.