به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) برای هشتمین‌بار کتاب «امام رضا(ع) و زندگی» را همزمان با دهه آخر ماه صفر و ایام شهادت امام هشتم(ع) منتشر و روانه بازار کرده است. این اثر که به قلم مهدی غلامعلی نوشته شده است، دربردارنده گزارش‌ها و داستان‌هایی کوتاه از شیوه زندگی امام رضا(ع) است.

بهترین الگو برای زندگی اسلامی، پیامبر خدا(ص) و پس از ایشان امامان هستند؛ بنابراین در این اثر نیز ضمن معرفی و تبیین سبک زندگی رضوی و همچنین همراهی و سیری در سیره زندگی هشتمین حجت خدا، نسبت به شیوه زندگانی خاندان پیامبر(ص) و اهل ایمان معرفت‌افزایی می‌شود؛ نویسنده در این اثر گزیده‌ای از روایاتی را بیان می‌کند که بازگوکننده شیوه رفتاری اهل بیت(ع) و به ویژه امام هشتم(ع) است.

این کتاب در هشت بخش با نام‌های «امام(ع)، خانواده و خویشان»، «امام(ع) و مردم»، «امام(ع) و حاکمان»، «امام(ع)، خوراک و بهداشت»، «امام(ع)، علم و حکمت»، «امام(ع) و معصومان»، «امام(ع) و عبادت» و «امام(ع)، دعا و ذکر» به سبک زندگی امام رضا(ع) می‌پردازد.

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) چاپ هشتم این کتاب را در قطع رقعی منتشر کرده و با قیمت ۸۵ هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان قرار داده است.

مجموع شمارگان چاپ قبلی « امام رضا(ع) و زندگی» ۹۹۲ هزار و ۵۰۰ نسخه بوده که در چاپ جدید آن ۱۰ هزار نسخه به تیراژ این کتاب اضافه شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.