به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، «سعید تشکری» در کتاب «قصه‌های آمین» ۱۰ داستان رضوی را با نام‌های «ملکوت معجزه‌آسا!»، «به وقت میزان»، «نوشدارو»، «چون نگاه کردیم، دام در حلق‌های ما بود و بندهای تله‌ها در پای ما بود»، «سایه‌های دنباله‌دار»، «سلام بی‌نقص»، «به نظر شما روزی چند تا ضربان قلبش می‌زند؟»، «از این به بعد جفتی و تکی»، «نگاهم کن» و «یکی آبی یکی …» گردآوری کرده است.

داستان‌های این کتاب با محوریت امام رضا(ع) و اثر نویسندگانی از قبیل نصرالله قادری، سیدعلی شجاعی، محمد اسماعیل حاجی‌ علیان، وحید حسینی ایرانی، فرحناز علیزاده، نرگس مقصودی، عترت اسماعیلی، مریم راهی، فاطمه سلیمانی و نجمه مولوی است.

به‌نشر این اثر ۱۰۴ صفحه‌ای را برای نخستین بار با شمارگان ۳۵۰۰ نسخه در قطع رقعی منتشر کرده و با قیمت ۱۰۰ هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان و علاقه‌مندان قرار داده است.

علاقه‎مندان برای تهیه این کتاب و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‎توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‎نشر به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.