به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، بهتازگی سه عنوان نمایشنامه به قلم دکتر مهرداد رایانی‌مخصوص، بهار مؤمنی و داریوش روحی با تأیید مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

نمایشنامه‌ «من که دا نیستم» نوشته  مهرداد رایانی مخصوص از جمله آثار تازه نشر یافته است. رایانی مخصوص، برخی از کاراکترهای این نمایشنامه را متأثر از رمان  «دا» (خاطرات سیده زهرا حسینی) خلق کرده است.  «من که دا نیستم» قبل از چاپ، در مهرماه ۱۳۹۲ به کارگردانی حسین پارسایی در تالار اندیشه  حوزه هنری به صحنه رفت که همچنان به عنوانی یکی از پرمخاطب‌ترین آثار حوزه هنری در سال‌های اخیر محسوب می‌شود.

نمایشنامه «من که دا نیستم» در ۵۴ صفحه با قیمت ۸۰۰۰ تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

نمایشنامه «داستان آن کلات» به قلم بهار مؤمنی دیگر اثری است که توسط سوره‌ مهر به بازار نشر معرفی شده است. این نمایشنامه‌ در ژانر حماسی- تاریخی، داستان عاشقانه‌ای از شاهزاده پارسی است که در زمان حمله  مغول، نماد مقاومت مردم در قبال مکر و تجاوز دژخیمان می‌شود. این نمایشنامه قبل از انتشار، در سال ۱۳۹۱ در سی و یکمین جشنواره  بین‌المللی تئاتر فجر با کارگردانی مهدی شمسایی به صحنه رفت.

 «داستان آن کلات» در ۷۲ صفحه و با قیمت ۹۰۰۰ تومان از کتابفروشی‌های معتبر قابل تهیه است.

همچنین داریوش روحی نیز نمایشنامه  رادیویی «بال‌های خیس» را بهتازگی توسط حوزه هنری به چاپ رسانده است. این نمایش رادیویی با موضوع دفاع مقدس، ضمن ادای احترام به شهدای غواص در سال ۱۳۹۴ تولید و در شش قسمت از رادیو نمایش پخش شد.

 «بال‌های خیس» در ۱۴۰ صفحه با قیمت ۱۳۰۰۰ تومان منتشر شده است.