منادی تربیت، کتاب‌های کانون را به مدارس می‌برد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین کانون و این موسسه منعقد شده است، ۱۲ عنوان از آثار ادبی و علمی کانون طی چند مرحله به دست مخاطبان گروه‌های سنی مختلف مدارس کل کشور می‌رسد. بر این اساس موسسه فرهنگی منادی تربیت این آثار را خریداری کرده است.

بر اساس این گزارش، «پهلوان پهلوانان» نوشته‌ی نادر ابراهیمی در۳۰هزار جلد، «پاپر» به قلم محمد میرکیانی در ۲۰هزار جلد، «صوفی و چراغ جادو» نوشته‌ی ابراهیم حسن‌بیگی در ۱۵هزار جلد، «زیبا صدایم کن» نوشته‌ی فرهاد حسن‌زاده در ۱۵هزار جلد، «کوچه‌ی صمصام‌» نوشته‌ی حمیدرضا نجفی در ۱۵هزار جلد، «آی ابراهیم» نوشته‌ی غلامرضا امامی در ۱۵هزار جلد، «بابابرفی» نوشته جبار باغچه‌بان ۱۵هزار جلد، «آینه و اویس» نوشته‌ی تقی کیارستمی ۱۲هزار جلد، «گلدان خالی» نوشته‌ی دمی در۸هزار جلد، «باغ کیانوش» نوشته‌ی علی‌اصغر عزتی‌پاک در ۷هزار جلد، «چیستان‌های علمی» نوشته‌ی رز وایلر و «پسر نان و نمک» نوشته‌عباس جهانگیریان هر دو در ۵هزار جلد، عنوان‌های این آثار خریداری شده است.

بر همین اساس، در بخش کتاب‌های داستانی به موضوع‌های تاریخی، دفاع مقدس و مسایل اجتماعی پرداخته شده است.

گفتنی است تاکنون هر کدام از این کتاب‌ها توانسته‌اند افتخارات ادبی و هنری زیادی در سطح کشور و یا در کشورهای دیگر کسب کنند.

برچسب‌ها:
نظرات
ارسال نظر
خط اخبار