به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، رمان «بی‌اسمی» که از سوی نشر اسم منتشر شده است، روز دوشنبه۱۹آذردر فرهنگ‌سرای ارسباران مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

رویداد نقد و بررسی این کتاب با حضوراحمد شاکری، نویسنده، دکتر محسن پرویز و مجتبی گلستانی، به عنوان منتقد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

بی‌اسمی داستان اعزام رزمندگان دفاع مقدس براییک عملیات بزرگ است. موقعیت داستان در یک قطار رخ می‌دهد و شخصیت اصلی، مسافر این قطار است که در پی گمشده‌ای است.

احمد شاکری نویسنده این رمان، که بیشتر خود را در جایگاه منتقد و داور جشنواره‌های مختلف ادبی دیده و نویسندگی ده‌ها کتاب و دریافت چندین جایزه ادبی را در کارنامه دارد، این‌بار در جایگاه متفاوتی مخاطب نقد رمانش قرار می‌گیرد.

دکتر محسن پرویز، منتقد ادبی و معاون اسبق امور فرهنگی وزارت ارشاد و مجتبی گلستانی، پژوهشگر، نویسنده و منتقد ادبی، در جلسه نقد «بی‌اسمی» حضور خواهند داشت.

رویداد نقد و بررسی این رمان، با حضور علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی، روز دوشنبه۱۹آذر از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای ارسباران به نشانی: خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان سیمرغ، خیابان ارسباران برگزار می‌شود.