به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی نشر شهید کاظمی، این انتشارات بمناسبت ایام الله دهه بصیرت و نه دی؛ ۹ کتاب با موضوع بصیرت و فتنه معرفی و عرضه میکند.

این مجموعه ۹ جلدی به مباحث انحراف از فطرت، یوم الله نهم دی ماه، فتنه سال ۸۸ ، دشمن شناسی، نفوذ و بصیرت پرداخته است.
۹ دی یک نمونه ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت. یعنی مردم احساس وظیفه دینی کردند و دنبال این وظیفه عمل صالح خودشان را انجام دادند. عمل صالح این بود که بیایند تو خیابان، نشان بدهند و بگویند مردم ایران، اینها هستند.
حجم عظیم تبلیغات دشمن، می خواست فتنه گران را مردم ایران معرفی کند و این جور نشان بدهد که مردم ایران از انقلابشان، از نظامشان برگشتند. آن تبلیغات دشمن، با این حرکت مردم، به کلی نقش بر آب شد. یعنی مردم نشان دادند که این اجتماع، مردم ایران است.
مقام معظم رهبری در توصیف حماسه نهم دی فرموده اند: «حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.
بسته بصیرتی ۹ دی مجموعه کتبی است که در مورد یوم الله نهم دی توسط نشر شهید کاظمی چاپ و روانه بازار شده که در زیر به آن اشاره شده است.

 

۱- نفوذ؛ بررسی پروژه نفوذ دشمن از دیدگاه مقام معظم رهبری به کوشش محمد رستمی
۲- غبار در خرداد؛ ناگفته هایی از فتنه ۸۸ و تاریخ شفاهی انتخابات سال۸۸ به کوشش جواد موگویی

 

۳- آخرین نخست وزیر؛ زندگی و زمانه میرحسین موسوی به کوشش جواد موگویی
۴- سراب انحراف؛ جریان شناسی احزاب و گروه های زاویه دار در ایران به کوشش مصطفی اسکندری

 

۵- بیراهه؛ بررسی عوامل انحراف از امام حق به کوشش سید ابو الفضل نورانی
۶- ما مفتخریم به این دشمنی؛ مجموعه بیانات مقام معظم رهبری درباره دشمن شناسی و وظایف ما در قبال آنها به کوشش نسیم کریمی

 

۷- انحلال؛ مجموعه مقالات و مصاحبه هایی است که مبنای رویکرد آمریکا به انقلاب اسلامی و گفتمان عدالتخواهی را بیان میکند، به کوشش سعید زیبا کلام
۸- مرگ بر آمریکا؛ تاثیر شعار مرگ بر آمریکا در بیانات مقام معظم رهبری به کوشش بناد شهید شیرازی

 


۹- آزمون خواص در حکومت اسلامی به کوشش موسسه ولا منتظر

 

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.