به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی به‌نشر، در بخش نخست این پویش مطالعاتی سه رُمان انقلاب شامل کتاب های «خلوت مدیر» نوشته علی اکبر والایی؛ «تیغ و تاج» اثر مصطفی جمشیدی و «آدم های غلط» نوشته حسن احمدی از آثار منتشر شده در سال۹۷ و پرفروش های به‌نشر به عنوان منابع پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» انتخاب شده اند.
متقاضیان شرکت در بخش نخست پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» می توانند با خرید یکی از سه اثر، مطالعه دقیق کتاب و برگه سوالات که در هر یک از آنها وجود دارد، پاسخ سوالات را به همراه کد انحصاری قرعه کشی به سامانه ۳۰۰۰۳۲۰۹ پیامک و در قرعه کشی پایانی شرکت کنند.
در این بخش کتاب «خلوت مدیر» با قیمت ۲۰۰ هزار ریال، «تیغ و تاج» با قیمت ۱۰۰ هزار ریال و «آدم های غلط» با قیمت ۱۰۰ هزار ریال که با تخفیف ویژه می باشد برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
جوایز بخش نخست یک هدیه ویژه به ارزش ۱۰۰میلیون ریال و هشت جایزه پنج میلیون ریالی به برگزیدگان اعطا می شود.
در بخش دوم پویش مطالعاتی«در هوای انقلاب» کتاب های «هندسه انقلاب»، «شب ظلمانی شاهنشاهی»، «ره رهرو رهبر»، «صورت و سیرت انقلاب اسلامی»، «روشنای آینده»، مجموعه ۱۲ جلدی «در هوای انقلاب»، مجموعه ۱۲ جلدی «شاه فراری شده»، «رویای آق تاریم»، «دشت یاغی ها»، «آژان برازنده»، «قطب نمای بصیرت»، «عطر خنده امام»، «روح سبز ما! بهار ما! سلام» به عنوان آثار انقلابی از بسته پیشنهادی «به‌نشر» و «انتشارات انقلاب اسلامی» در گروه های سنی عمومی و کودک و نوجوان به عنوان منابع این پویش مطالعاتی انتخاب شده است.
شرکت کنندگان می بایست در قالب عکس کتاب و بهترین بخش اثر از نظر مخاطب در صفحات شخصی فضای مجازی که باید به صورت عمومی نیز قابل نمایش باشد، به همراه تگ صفحه «بهترین های نشر» behtarinhaey_nasher با برچسب #در_هوای_انقلاب به معرفی آثار انتخابی خود بپردازند.
در این بخش انتشار عکس به همراه قسمتی از متن کتاب در صفحات شخصی فضای مجازی ضروری است، لذا علاقه مندان به کتابخوانی اگر پیش از این اثر را خریداری، در کتابفروشی ها یا کتابخانه ها مطالعه کرده و یا اینکه از دوستان و اقوام به امانت گرفته باشند، می توانند در این بخش شرکت نمایند.
جوایز این بخش شامل ۴۰ جایزه یک میلیون ریالی است که این جوایز در ۱۰ هفته شامل هر هفته چهار جایزه یک میلیون ریالی برای بهترین مطالب به برگزیدگان اعطا می شود.
در بخش سوم و پایانی پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» آثار برتر انقلاب با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و با توجه به نفوذ گروه های مرجع در میان نوجوانان و جوانان، توسط شخصیت ها و گروه های مرجع و رسانه ای در فضای مجازی معرفی می شود.
مهلت شرکت در پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» تا ۱۲ فروردین ماه ۹۸ همزمان با (روز جمهوری اسلامی ایران) ادامه خواهد داشت.

 


متقاضیان شرکت در این پویش می توانند کتاب های مورد نظر خود را از کتابفروشی های معتبر سراسر کشور، فروشگاه های کتاب به‌نشر و سایت www.Behnashr.com خریداری نمایند.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.