به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی انتشارات شهید کاظمی، شهدای مدافع حرم از جمله بی قرارانی هستند که در نشان دادن وفا و صیانت از شجره طیبه اهل بیت(ع) مرزها را در نوردیدند و با ولایت پذیری وایثار و شهامت و شهادت خود زیباترین تحلیل فلسفه‌ی قیام حسینی را برای جهانیان معنا و تفسیر عینی کردند.

این نشر افتخار را دارد که کتب برگزیده خود را با موضوع زندگی و خاطرات #شهیدان_مدافعان_حرم از تاریخ ۱۵ الی ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ به صورت #فروش_ویژه همراه با هدایای ویژه خدمت مخاطبان خود عرضه دارد.
بسته مدافعان حرم مجموعه کتبی است که در مورد خاطرات شهدای مداع حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب س است که توسط نشر شهید کاظمی چاپ و روانه بازار شده که در زیر به آن اشاره شده است.

سربلند/ روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی
یادت باشد/ شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید
عباس برادرم/ خاطرات و یادداشت های شهید مدافع حرم، عباس کردانی
از حاج ابراهیم تا خان طومان/ روایتی از رشادت شهدای لشکر ۲۵ کربلا در ارتفاعات حاج ابراهیم و سپس شرکت در جنگ سوریه و دفاع از حرم اهل بیت
ابووصال/ روایت زندگی شهید مدافع حرم شهید محمدرضا دهقان امیری
از ام الرصاص تا خان طومان/ روایت نویسنده است از حماسه‌آفرینی‌های برادرانش در سال‌های دفاع مقدس و نیز برادرانی که اکنون راهِ همان بزرگ‌مردان را در نهضت مبارک مدافعان حرم ادامه می‌دهند.
رفیق مثل رسول/ مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم، رسول خلیلی
چمروش/ مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم شهید مدافع حرم کمال شیرخانی
تو برادر من نیستی/ خاطرات شهید مدافع حرم، محمد تاج بخش
شهید عزیز/ مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم محمود رادمهر
طاهر خان طومان/ مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم سید رضا رضا طاهر
خدا حافظ دنیا/ مجموعه خاطرات شهید مدافع حرم حاج محمد شالیکار
عطش/ روایت داستانی از آنچه در سوریه می گذرد
حلب خان طومان پلاک ۲۵
دیده بان ۲۵
و..

 

 

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.