به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی نشر شهید کاظمی، «غبار در خرداد»، جدیدترین اثر نویسنده «آخرین نخست‌وزیر» است که در ایام دهه بصیرت و نه دی روانه بازار شده است.
به گفته نویسنده کتاب تدوین این کتاب از اواسط ۸۸ و در هیاهوی بحران‌ انتخابات آغاز شده است و به گفت‌وگو با بازیگران اصلی خرداد ۸۸ همچون فائزه هاشمی، عطریان‌فر، ابطحی، حداد عادل، محمد سلیمانی، روح‌الامین، کواکبیان، حمید رسایی، حسن بیادی، پرویز سروری، علی‌اصغر زارعی، علاالدین بروجردی و حسین طلا پرداخته است و کوشیده‌ است که با گفت‌و‌گو با نقش‌آفرینان خرداد ۸۸ و مرور آن‌ روزها تصویری واقعی از یکی از سرنوشت‌سازترین انتخابات تاریخ انقلاب ارائه نماید.

در برشی از کتاب آمده است:
۹ سال از آن روزها می‌گذرد و هنوز غباری که در این خرداد بر قامت ایران نشسته پاک نشده است. در این سال‌ها باید به جای عبور از این روزها ثانیه‌های آن را روایت می‌کردیم که نشد. و حالا ابهامات و سوال‌های آن خرداد غبار گرفته به دیواری محکم تبدیل شده که هر چه از آن می‌گذرد ضخیم‌تر می‌شود.

«غبار در خرداد» توسط جواد موگویی در ۵۰۸ صفحه و قیمت پشت جلد ۴۰ هزار تومان تدوین و توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.