به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرگزاری تسنیم، «سربلند» که مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی شهید آشنا می‌کند از همان آغاز با استقبال کم نظیر عموم مردم رو به رو شد و در کمتر از ۵ ماه در انتظار چاپ هفتم و هشتم به سر می برد.

این کتاب حاوی اسناد، تصاویر و دلنوشته‌های شهید مدافع حرم محسن حججی است که به قلم محمدعلی جعفری نوشته و از زاویه دید خانواده، دوستان و همرزمان شهید روایت می‌شود و انتشارات شهید کاظمی در نظر دارد «سربلند» را در چاپ هفتم و هشتم با تیراژ ۲۰ هزار جلد به مخاطبان ارائه کند.

انتشارات شهید کاظمی همچنین مسابقه بزرگ «شهید حججی» را با محوریت این کتاب از تاریخ ۲۰شهریور الی ۱۰دی ماه ۱۳۹۷  برگزار کرده بود که به تازگی مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان اسفندماه سال جاری تمدید شده است و علاقمندان می‌توانند با تهیه کتاب از فروشگاه‌های سراسر کشور و یا ارسال نام کتاب به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ و همچنین مراجعه به سایت http://yon.ir/sarbolaand  و خرید اینترنتی کتاب در مسابقه شرکت کنند.

همچنین جوایز این مسابقه اعزام ۵ نفر از برگزیدگان به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه(سلام الله علیها) اعلام شده بود که انتشارات شهید کاظمی از افزایش جوایز مسابقه کتابخوانی «شهید حججی» خبر داده است و به قید قرعه ۸ نفر از برگزیدگان را به سفر عتبات عالیات اعزام خواهد کرد.

نحوه ارسال آثار این‌گونه است که شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ ها و کد سریال کتاب را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ ارسال کرده و یا آثار خود را در پیام رسان ها به شماره ی ۰۹۱۹۸۷۶۹۸۰۵ ارسال کنند.