به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرگزاری فارس، عواید دو چاپ بیست و بیست و یکم کتاب «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌ّور به پیشنهاد ناشر و نویسنده به سیل زدگان تخصیص می‌یابد.

بر اساس این گزارش، انتشارات جمکران و وحید یامین‌پور با توجه به سیل این روزهای خطه خوزستان؛ زادگاه و خاستگاه شیخ اعظم، شیخ مرتضی انصاری، سهم خود از فروش دو چاپ کتاب «نخل و نارنج» را برای همراهی با مردم غیور خوزستان اهدا می‌کنند.

دو هزار نسخه از چاپ بیست و بیست و یکم این کتاب که با استقبال خوب مخاطبان نیز همراه بوده به مردم این خطه از کشورمان اختصاص می‌یابد.

نویسنده و ناشر کتاب اعلام کرده‌اند؛ امیدواریم با سیل خروشان همراهی و محبت مردم ایران اسلامی گوشه‌ای از رنج و سختی مردم غیور و باعزت سرزمین خوزستان تسلی یابد.

این کتاب، روایت جغرافیای ذهنی یک فقیه دردمند است که اندیشه بنیان حکومت اسلامی به دست فقیه را داشت و در این جغرافیا، اقلیم ایران و عراق و آنچه در تاریخ بر سر این سرزمین‌ها آمد، ذهن او را به خود درگیر کرد و در رویکردش تأثیر گذاشت. در واقع این اثر، روایت زندگی و زمانه شیخ مرتضی انصاری (ره) است.