به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مراسم افتتاحیه کتابفروشی جدید نشر اسم با حضور اهالی فرهنگ و ادب و عموم علاقه‌مندان، عصر پنجشنبه ۲۲ فروردین سال ۱۳۹۸ برگزار شد.

در این مراسم که نویسندگان و مدیران فرهنگی چون محمد حنیف، مجید قیصری، حسام‌الدین مطهری، امید مهدی‌نژاد، محمدرضا زائری، نیکنام حسین پور، نادر قدیانی و جمع زیادی از اهالی فرهنگ و روزنامه‌نگاران و فعالان فرهنگی حضور داشتند، کتابفروشی نشر اسم به صورت رسمی افتتاح شد.

در این مراسم سعید مکرمی مدیر انتشارات و کتابفروشی اسم در سخنان کوتاهی از تمام افرادی که در سال‌های گذشته با وی همکاری داشتند، تشکر کرد. همچنین محمدرضا زائری فعال فرهنگی نیز در سخنانی کوتاه افتتاح این کتابفروشی را به اهالی فرهنگ تبریک گفت.

در حاشیه این مراسم چراغ کتابفروشی «کتاب اسم» با حضور اهالی فرهنگ و ادب روشن و این فروشگاه به شکل رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته سعید مکرمی، مدیرمسئول نشر اسم، سود حاصل از فروش روز افتتاحیه کتابفروشی کتاب اسم به طور کامل به سیل زدگان سیل اخیر در استان‌های شمال و جنوب کشور تقدیم می‌شود.

کتابفروشی اسم در خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به پل همت، نبش خیابان نیلو واقع شده است.