به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی اظهار کرد: این کتاب مجموعه ای شامل غم مویه ها و سوگ سروده هایی در ارتباط با اهل بیت عصمت و طهارت(ع) اثر سید رضا موید از شاعران و ذاکران آستان مقدس اهل بیت(ع) می باشد.
وی با بیان اینکه این مجموعه تک بیت ها و پاره دم هایی است که در هیئات مذهبی و مجالس عزاداری مورد استفاده مداحان اهل بیت قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: همچنان که این اثر می تواند به عنوان یک متن مستقل برای همگان کاربرد داشته باشد.
به گفته مدیرعامل به‌نشر از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به تازگی و قابل استفاده بودن آن برای همگان اشاره کرد که به صورت تک بیت ها و پار دم های عزاداری در مناسبت های مختلف در ارتباط با اهل بیت(ع) سروده شده اند.
وی اظهارکرد: «گلبرگ ها ۲» از مجموعه «گلبرگ ها» سروده سید رضا مؤید از شاعران پیشکسوت آئینی اهل بیت(ع) در قطع رقعی و به قیمت ۲۰۰ هزار ریال در بازار نشر در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
مدیرعامل به‌نشر در پایان با بیان اینکه حادثه عاشورا شروع انقلابی شگرف در دل تاریخ است، متذکر شد: در واقع اشک بر امام حسین(ع) و عزاداری بر آن مظلوم راهی برای زنده نگه داشتن خاطره شهادت آن حضرت در اسلام و پرداختن به چرایی آن شهادت و رسیدن به دلایل حق‌طلبانه و امتداد آن تا روز موعود می باشد.
در یکی از سروده های این کتاب می خوانیم: «حسین فدای نام دل نشینت/ سلام ما بر همه زائرینت/ عشق حسین مدال سینه ماست/ کرب و بلا روح مدینه ماست/ هر کس که اشکی در غمش ببارد/ روز‌قیامت ماتمی ندارد/ بهشت موعود بود عطایش/ نه جان ما جان جهان فدایش/ ما را دوباره ذکر «یا حسین» است/ ماه خدا طلوع «یا حسین» است و…»
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.