به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی اظهار کرد: رمان «اوسنه گوهرشاد» به قلم سعید تشکری همزمان با استقبال مخاطبان از پویش ملی کتابخوانی این اثر به چاپ بیست و پنجم و مجموع تیراژ ۲۵ هزار نسخه رسیده است.
به گفته مدیرعامل به‌نشر، رمانک فانتزی «اوسنه گوهرشاد» در یک مجموعه داستان های به هم پیوسته روایت‌گر داستانی خیالی همگام با واقعیت از واقعه قیام خونین مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی سخن به میان آورده است که در جریان این رمان، گوهرشاد بیگم؛ پایه گذار احداث بنای مسجد گوهرشاد حرم رضوی بعد از هزار سال به مکانی می‌آید که خود ساخته است و با ملکه‌ای روبه‌رو می‌شود تا آنچه را که او ساخته یعنی مسجد گوهرشاد قرار است ویران شود و در خلال آن حادثه خونین ۲۱ تیر ماه سال ۱۳۱۴ هجری خورشیدی روایت می شود.
وی با اشاره به چاپ بیست و پنجم رمان «اوسنه گوهرشاد» در مدت کمتر از سه ماه از برگزاری پویش کتابخوانی این اثر تصریح کرد: همگام با ششمین پویش مطالعاتی سراسری به‌نشر با محوریت مسابقه کتابخوانی«اوسنه گوهرشاد»، تاکنون چهار هفته از مجموع هشت هفته قرعه‌کشی برگزار شده است و پنجمین قرعه کشی هفتگی این مسابقه ملی ۱۵ مهر ماه برگزار خواهد شد.
سعیدی با اعلام ۲۴ برگزیده قرعه کشی های هفتگی این مسابقه کتابخوانی خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری قرعه‌کشی های هفتگی، جوایزی شامل یک هدیه ۵ میلیون ریالی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، دو کارت هدیه یک میلیون ریالی و سه جلد کتاب از تازه های نشر کشور با امضای نویسنده به نام برگزیدگان اهدا می شود.
وی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با خرید این اثر و مطالعه دقیق کتاب، پاسخ سؤالات و کد انحصاری روی برگ سؤال را طبق الگوی ارائه‌شده به سامانه پیامکی اعلام شده ارسال کنند تا علاوه بر حضور در قرعه کشی های هفتگی، در مرحله نهایی این مسابقه که شامل جوایزی همچون یک هدیه ویژه سفر به هر نقطه از ایران به همراه خانواده پنج نفره و هشت دستگاه دوچرخه، شرکت نمایند.
مدیرعامل به‌نشر در پایان با اشاره به اینکه رمان «اوسنه گوهرشاد» در تمامی شعبه‌های انتشارات به‌نشر و دیگر کتابفروشی های سراسر کشور در دسترس مخاطبان قرار دارد، یادآور شد: کتاب دوستان می توانند این اثر را با تخفیف ۴۰ درصدی در پشت جلد و به قیمت ۱۵۰ هزار ریال تهیه نمایند.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.