به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرگزاری فارس، «آب هرگز نمی‌میرد»، نوشتۀ حمید حسام، کتابی‌ دربارۀ مردمانی سخت‌کوش و نرم‌دل؛ یکی از آن‌ها، جانباز میرزا محمد سلگی است. از فرماندهان لشگر ۳۲ انصارالحسین.

کتاب خاطرات ایشان به قلم آقای حمید حسام در سال ۱۳۹۳ توسط نشر ۲۷ بعثت به چاپ رسید که توانست در سال ۱۳۹۴ جایزه نخست جشنواره جلال آل احمد را از آنِ خود کند.

همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی هم درباره‌ این کتاب نوشته‌اند:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

سلام بر یاران حسین(علیه‌السّلام) و سلام بر لشگر انصارالحسین همدان؛ و سلام بر شهیدان، دلاوران، فدائیان، شیران روز و عابدان شب؛ و سلام بر شهید زنده میرزا محمد سُلگی و بر همسر با ایمان و صبور او؛ و سلام بر حمید حسام که دردانه‌هایی چون سُلگی و خوش ‌لفظ را به ما شناساند. ساعت‌های خوش و باصفائی را با این کتاب گذراندم و بار‌ها با دریغ و حسرت گفتم:

درنگی کرده بودم کاش در بزم جنون من هم / لبی‌تر کرده زان صهبای جام پرفسون من هم هزاران کام در راه است و دل مشتاق و من حیران / که ره چون می‌توانم یافتن سوی درون من هم …

در میان کتاب‌های خاطرات جنگ، این، یکی از بهترین‌ها است. نگارش درست و قوی، ذوق سرشار، سلیقه و حوصله، همّت بلند، همه با هم دست به کار تولید این اثر شده‌اند. کتاب خانم ضرّابی در شرح حال شهید عالی‌مقام علی چیت‌سازیان نیز دارای همین برجستگی‌ها است. این دو نفر از ستارگان اقبال همدانند.

این کتاب به همت قناری تولیدکننده کتاب‌های صوتی، در چهارده ساعت و بیست و سه دقیقه در اپلیکیشن‌های کتاب صوتی و الکترونیکی عرضه شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه‌ کتاب صوتی آب هرگز نمی‌میرد می‌توانند به اپلیکیشن کتابراه مراجعه و در مسابقه کتاب قهرمان که در آدرس ketabghahreman.com برگزار می‌شود، شرکت کنند.