به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، سید احمد میرزاده با اشاره به اهمیت شناخت جریان ها و رویدادهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: روزشمار انقلاب اسلامی همواره شاهد حوادث گوناگونی است که با همه سختی ها و مسائل پیرامونی خود، تجربه و پیام های گوناگونی را برای ملت ایران به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین تجارب ارزشمند در تاریخ انقلاب اسلامی، روزشمار حوادث فتنه سال ۱۳۸۸ است که حول محور انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان یک رخداد مهم سیاسی و اثرگذار در تاریخ انقلاب شکل گرفت.

سرپرست انتشارات آستان قدس رضوی ضمن معرفی کتاب «قطب نمای بصیرت» به عنوان یکی از تازه های چاپ این انتشارات، گفت: این کتاب که به قلم علی قاسمی نگاشته شده است، تلاشی است در راستای بازخوانی فتنه ۸۸ برای تعمیق و فهم موضوعاتی همچون بیداری و روحیه انقلابی گری، آگاهی از پروژه نفوذ دشمن و تقویت بصیرت در همه سطوح جامعه.

وی هدف از نگارش این کتاب را شناخت عرصه ها و درک لحظه های فتنه ۸۸ عنوان و خاطر نشان کرد: این نوشتار کوششی است در مسیر بصیرت افزایی و تبیین راهبرد دشمن شناسی که در چندین پرده تحلیلی، نگاهی به وقایع و رخدادهای سال ۸۸ دارد.

میرزاده افزود: این کتاب در پنچ پرده شامل تغییر سناریوی دشمن و فتنه ۸۸، رویای انقلاب رنگی و فتنه ۸۸، از قانون گرایی تا قانون شکنی، نقش رهبری در مدیریت بحران و عبور از فتنه ۸۸ و همچنین بصیرت ملت ایران و حماسه نه دی به رشته تحریر در آمده است.

شایان ذکر است کتاب «قطب نمای بصیرت» در شمارگان یک هزار نسخه در قطع رقعی با قیمت ۵۰٫۰۰۰ ریال برای نخستین بار  توسط «به نشر» چاپ و در دسترس عموم مخاطبان قرار گرفته است.

علاقه مندان به تهیه این کتاب و همچنین مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com  و یا فروشگاه های سطح شهر مشهد و نمايندگي های سراسر کشور مراجعه کرده و یا از طریق سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ و یا با شماره ۰۹۰۲۷۶۵۲۰۰۸ از طریق تلگرام با این انتشارات تماس برقرار کنند./