به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، به نقل از خبرگزاری فارس، «شاهرخ حر انقلاب اسلامی» عنوان زندگینامه و خاطرات شهید شاهرخ ضرغام است.

این کتاب با قلمی روان و ساده به بیان خاطرات مربوط به سردار شهید مفقود الاثر، شاهرخ ضرغام از شهدای فدائیان اسلام می پردازد. شهید ضرغام در یکم دیماه سال۲۷ دیده به جهان گشود و پس از سی و یک سال زندگی پر فراز و نشیب در روزهای اولیه جنگ،در جبهه دشت های شمالی آبادان و در هفدهم آذر سال ۵۹ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

و اما در روزهای بهمن ۹۵ همچنان کتاب‌هایی با مضامین انقلاب خودنمایی می‌کند و از آن جمله همانند هفته گذشته کتاب «لحظه‌های انقلاب » زنده یاد گلابدره‌ای است.

ردیف عنوان
پرفروش اول سلام بر ابراهیم
پرفروش دوم لحظه‌های انقلاب، ملت عشق، رویای نیمه شب، من پیش از تو، بازگشت از نیمه راه
پرفروش سوم من دیگر ما، گلستان یازدهم، جدال دو اسلام، سفر سرخ، تن تن و سندباد، محمد مثل گل بود، از فرانکلین تا لاله زار، سربازان سردار، سقای آب و ادب

بهناز ضرابی زاده نوینسده نام آشنای دختر شینا این بار با کتاب دیگر خود به میان پرفروش ها آمد، گلستان یازدهم که به تازگی نسخه الکترونیکی آن هم روانه بازار کتاب شده حاوی خاطرات خانم پناهی، همسر شهید چیت‌‌سازیان و از شهدای شاخص استان همدان است.

ردیف عنوان
ناشر اول موسسه جهادی صهبا، سوره مهر
ناشر دوم دفتر نشر معارف
ناشر سوم گروه شهید ابراهیم هادی

برای دریافت و مشاهده فهرست کامل پرفروش‌های هفته دوم بهمن ۹۵ اینجا      را مشاهده کنید.

ردیف عنوان
نویسنده اول جوجو مویز
نویسنده دوم ضرابی زاده، عباسی ولدی، گلابدره‌ای، ابهری، شافاک، الفت‌پور، سالاری
نویسنده سوم میرکیانی، محمودزاده، شجاعی، کرامتی، علی نژاد